Spectre Robotics, yazılım, elektronik, mekatronik, robotik ve endüstriyel otomasyon alanında hizmet vermek üzere kurulmuş dinamik bir mühendislik şirketidir.

Spectre Robotics ailesi olarak firmaların kronikleşmiş ve komplike problemlerine akıllı makineler – akıllı sistemler içeren çözümler geliştiriyoruz. Gerçek zamanlı verilere dayalı çözüm paketlerimizde, iş ortaklarımızın üretimlerini son teknoloji ile buluşturarak, verimliliklerini maksimum düzeye getirecek çözümler sunuyoruz.

İleri teknolojiyi kullanan sektörlerde üretim ve bilişim cihazlarının montajı, işletilmesi, bakım-onarımlarının yapılması, geliştirilmesi, programlanması ve işletme şartlarına uygun otomasyon sistemlerinin tasarlanması, kurulması ve uygulanması alanlarında hizmet veriyoruz.

Üretim hattındaki tüm operasyonel makinelerin birbirleriyle haberleşmesini sağlıyor ve endüstriyel üretim tesislerinde kullanılmakta olan analog makineleri dijital hale getiriyoruz. Talep edilen tüm cihazlardan, tesisinizdeki operasyonun izlenebilmesini, yönetilebilmesini ve özel ihtiyaca yönelik makine tasarlayıp imalatını yaparak devreye alınmasını sağlıyoruz.

Yazılım dünyasına kattığımız değer bunlarla da sınırlı değil. Hayatı kolaylaştıran akıllı makineler ve akıllı sistemler geliştirirken aynı zamanda yeni ürün geliştirmek isteyen firmalara da AR-GE hizmeti sunuyoruz. Yaratıcı zihinlerin tasarılarını hayata geçirmek için çalışıyoruz.