Hakkımızda

Spectre Robotics Endüstriyel Otomasyon ailesi olarak misyonumuz, insanların hayatlarını zenginleştiren sistemler tasarlamak ve üretmektir. Robotik, mekatronik ve otomasyon alanlarında verdiğimiz hizmetlerle firmaların karmaşık veya kronikleşmiş problemlerine akıllı çözümler üretiyoruz. İleri teknolojiyi kullanan üretim ve hizmet sektörlerinde; üretim ve bilişim cihazlarının montajı, işletilmesi, bakım-onarımlarının yapılması, geliştirilmesi, programlanması ve işletme şartlarına uygun otomasyon sistemlerinin tasarlanması, kurulması ve uygulanması alanlarında hizmet veriyoruz. Ayrıca şirket olarak Gömülü Sistemler alanında hizmet veriyor ve bu konuda hizmet veren az sayıda teknoloji firmasından biri olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Üretim hattındaki tüm operasyonel makinelerin birbirleriyle haberleşmesini sağlıyor ve endüstriyel üretim tesislerinde kullanılmakta olan analog makineleri dijital hale getiriyoruz. Talep edilen tüm cihazlardan, tesisinizdeki operasyonun izlenebilmesini, yönetilebilmesini ve özel ihtiyaca yönelik makine tasarlayıp imalatını yaparak devreye alınmasını sağlıyoruz.

Yazılım dünyasına kattığımız değer bunlarla da sınırlı değil. Hayatı kolaylaştıran akıllı makineler ve akıllı sistemler geliştirirken aynı zamanda yeni ürün geliştirmek isteyen firmalara da AR-GE hizmeti sunuyoruz. Yaratıcı zihinlerin tasarılarını hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile Spectre Robotics, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya ve sektörde fark yaratmaya devam ediyor.